Skocz do zawartości
Buk

Czy indoor jest przypałowy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? czy według was indoor jest przypałowy ? czy bardziej outdoor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie indoor jest bezpieczniejszy jeśli nikomu się nie chwalisz o niczym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się na outdoorze każdy teoretycznie może znaleźć ci krzaki a w domu nikt Ci nie wejdzie do pokoju, chyba że sam kogoś wpuścisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indoor jest mega bezpieczny tylko jak już zostało wspomniane nie wolno się nikomu chwalić nawet najlepszemu kumplowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam na oucie swoje miejscówki tak pewne że dla mnie outdoor jest bardziej bezpieczny, ale indoor prowadzony bez chwalenia się kumplom jest mega bezpieczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bezpiecznej miejscowki na out jezeli Ty tam dotarles, to moze kazdy :) Indoor spoko jak wiedza tylko Ci co maja wiedziec ( nie mowie tu o kumplach). Minusow Indoor jest chyba nie tak duzo. Ja napisze moim zdaniem najwazniejsze

1. Nie badz chytry i nie rob ogrodu wielkiego na duzo krzakow.

a) Nie ogarniesz zapachu

b) Pobor pradu wzrosnie znaczaco, co teraz oznacza wizyte goscia dostacy energii elektrycznej czy przypadkiem, ktos nie jest podlaczony do Ciebie, a jak nie jest to ostatnio chetnie zglaszaja takie przypadki na policje. I moga sie interesowac Twoim domem. Znam takie przypadki.

c) Nie dilluj, bo to najgorsze. Ktos strzeli i jeszcze na chacie w ogrodzie znajda to prawdopodobnie kratki czekaja. 

Na Out mam 2 Carmele, ale zyja wlasnym zyciem i zagladam tam rzadko. Ale tam to z 1,5 miecha cos bedzie jak zwierzyna nie rozwali lub robaki itdm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...