Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W lesie znałem spore pole z 2 metrowymi pokrzywami i malinami dzikimu (czyli z kolcami) na środku mam wycięte pole z 3x3 i zasadzone automaty 3x auto ak47. Miejscówka wolna od wszystkich zwierząt nawet ślimaków, jedyny mankament to wydeptana ścieżka ale ogólnie spoko co o tym sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MoeYo napisał:

Miejscówka wolna od wszystkich zwierząt

ogrodzona jest ? bo jak nie to zwierz może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MoeYo z tego co widzę jedne mają jakiś dostęp do światła za to inne sporo się wyciągają i z nich nic nie będzie raczej, ta pierwsza może się uda i jeśli miejscówka była bardzIej doświetlona to była by mega spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MoeYo ale widać po tych ostatnich zdjęciach że jest mega wyciągnięta tak jak i boczne liście, odrosty praktycznie nie istnieją więc to musi byc problem z tym że mają za mało słońca 

I nie odbiera tego co pisze jako że neguje cały twój projekt bo nie, jedynie ci mogę powiedzieć co widzę byś mógł coś poprawi. W przyszłym sezonie i na pewno wystartować wcześniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MoeYo

51 minut temu, onyx napisał:

@MoeYo ale widać po tych ostatnich zdjęciach że jest mega wyciągnięta tak jak i boczne liście, odrosty praktycznie nie istnieją więc to musi byc problem z tym że mają za mało słońca 

I nie odbiera tego co pisze jako że neguje cały twój projekt bo nie, jedynie ci mogę powiedzieć co widzę byś mógł coś poprawi. W przyszłym sezonie i na pewno wystartować wcześniej 

Koszykarki = powyciągane 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...