Skocz do zawartości
Wiesiu

czemu marihuana nie kwitnie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na outdoorze roślinki ale jeszcze nie kwitną, pytanie dla czego? czy trzeba czekać, zdążą dojść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz być cierpliwy i czekać, zależy też od odmiany, niektóre mogą nie zdążyć zakwitnąć w naszych warunkach, jaką masz odmianę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta odmiana powinna zakwitnąć więc czekaj i obserwuj, płeć pokazała chociaż ? takie włoski białe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzercIl jeszcze jest szansa jest połowa wakacji jak pogoda dopisze do gdzieś w październiku jeszcze będzie można trzymać trzeba się modlić o pogodę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dekiel kiedy powinny zacząć kwitnąć ? Tym bardziej że dużo dostają nawozu na kwitnięcie ile jeszcze moze im to zająć pogoda przelotne deszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzercIl już powinny zacząć kwitnąć, to zależy od genów jak są późne jakieś to nawozy nic nie pomogą, płeć chociaż pokazały (białe włoski) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się zaczyna się dziać są ale bardzo mało ledowe co je widać a te pełnozesonowe robię pierwszy raz leje im dużo na wozu na wywołanie kwitnienia i chuj a jestem wkurwiony bo gościu nie zamówił automatów tylko typowe sativy 6 miesięczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzercIl ja świeżak jestem ale mój ziomek  siedzi w outdoorze 10 lat i się go pytałem dopiero co z tym zakwitaniem pełnosezonówek na outdoorze on mówił tak: Kilka lat temu takie odmiany popularne w polsce jak Shaman, Passion#1, Easy Sativa, Maroc, i wiele innych dochodziły gdzieś na początku października były z nich fajne plony. Teraz producenci nasion robią grubą masówkę na odpierdol, robią te nasiona podwykonawcy i tak naprawdę masz odmianę np Maroc a możesz mieć całkiem co innego. Teraz to jest loteria czy ci dojdzie bo nie wiesz tak naprawdę jaką masz odmianę. A np to że tobie nie zakwita to jest właśnie to że na odpierdol producent zrobił tą odmianę. Tą którą masz odmiankę ona potrzebuje krótszego dnia aby zaczęła kwitnąć po prostu ma takie geny i tego nawozami na kwitnienie nie da się zmienić. Jeszcze jest szansa na to że będziesz miał plony bo jeszcze trochę czasu zostało więc trzeba czekać 

Edytowane przez zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...