Skocz do zawartości
guqinnixon

Siema, i mam od razu pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, ogolnie chcialem sie zapytac co moglo pojsc nie tak. Więc bylem u ziomka jakis miesiac temu i pierwszy raz sprobowalem ziola. Spalilismy w trzech gibona z tytoniem i troche czysciochy z lufy. Strasznie sie nastukalem i nie wiedzialem gdzie jestem. Myslalem caly czas ze mam wysoka goraczke, bylo mi raz zimno raz gorąco, no ogolnie czulem sie fatalnie. Chcialbym dodac ze wczesniej pilismy wodke. To bylo bardzo zle uczucie ale chcialbym sprobowac jeszcze raz zapalic, macie jakis sposob zeby czuc sie lepiej? Moze po prostu mniej spalic albo tego juz nie robic. Z góry dzięki 

Edytowane przez guqinnixon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guqinnixon wiadomo że jak dużo spalisz i mocnego zioła tak się może dziać, można nawet na chwile stracić przytomność, sugerował bym mniejsze dawki, na początek buch z fifki wystarczy, a tak wogóle to siemka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Siema siema, a i chcialem jeszcze powiedziec że jestem dosyc niesmialy i zamkniety w sobie, gdzies przeczytalem ze odradzaja palenia wlasnie takim osobom ale zrobie tak jak mowisz, narazie tylko buchy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...