Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

58 dzień od przełączenia. Niestety nadszedł dzień wyjazdu na urlop, przed samym wyjazdem cięcia i wc. Bez suszenia, zdecydowałem się jak najdłużej je trzymać, żeby nabrały objętości. Po odsączeniu wody i przeschnieciu wrócę z wynikiem, ale zapewne będzie to w okolicach października 😂 powodzenia dla wszystkich 👍

IMG_20210906_111228.jpg

IMG_20210909_104957.jpg

IMG_20210909_104657.jpg

IMG_20210909_104643.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pierwszy indoor za mną, choć bardzo niedojrzały 🙂 

Jak wcześniej pisałem, postanowiłem zrobić ścinkę przed wyjazdem na wakacje. Jednak dwa topki zostawiłem bez żadnej wentylacji (ale w miarę przewiewnym miejscu) do wysuszenia, reszta poszła do słoika z wodą. Zdj nr 2 to właśnie topek bez wc, z wc widok na wagę. 

Nie będę się rozpisywał, wynik wyszedł około 10g, na wadze nie ma tego co spaliłem, ale nie o wynik tu chodzi, a o efekt. Z niego na pewno nie mogę być zadowolony, czuć że chce porobić, ale jeszcze chyba długo powinno kwitnąć. Cóż, pierwsze koty za płoty. Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia ✌️

 

IMG_20210928_125619.jpg

IMG_20210918_000244.jpg

IMG_20210917_235733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wczesnej scinki, ale następny grow bedzie ino lepszy. Tylko upewnij sie ze przed ścinką nie zabukujesz kolejnego urlopu 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...