Skocz do zawartości
Dwdss

Bubble kush - automat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

12 maja wykiełkował mój pierwszy okaz - bubble kush automat. Od tego czasu minęło 6 tygodni więc roślinka jest już na półmetku. Według producenta nasion, dobrze hodowana roślina powinna dać plony w przedziale 100-170g, oczywiście takiej ilości się nie spodziewam gdyż jestem totalnym amatorem w tym fachu i moja wiedza opiera się jedynie na szybkim sprawdzaniu podstawowych informacji na temat hodowli.

Na początku roślinka się trochę wyciągała do góry przez niedobór słońca (pierwsze dwa tygodnie parapet, reszta outdoor) 

Poniżej umieszczam zdjęcia okazu i proszę o względna ocenę rośliny plus ile z tego może wyjść gramów po wysuszeniu 🙂

 

IMG_20210626_115436.jpg

IMG_20210626_115431.jpg

IMG_20210626_115452.jpg

IMG_20210626_115450.jpg

Edytowane przez Dwdss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Morenn napisał:

@Dwdss ile doniczka ma litrów?

Myślę że ok 7 litrów. Jedyne co mnie martwi to mała ilość "gałęzi" - dodatkowych "łodyg" których jak na zdjęciach widać są tylko dwie plus kolejne dwie mniejsze gdzie z tego co widzę powinno być ich zdecydowanie więcej jeszcze przed kwitnieniem, roślinka chyba powinna bardziej przypominać krzak?

Roslina ma 50cm wysokości, docelowo niby ponad metr wg producenta

Edytowane przez Dwdss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dwdss szału bym się nie spodziewał. Porób foty bobków ale widać, że zostało jej jeszcze sporo czasu. Po tych zdjęciach to bym dał tak z 5-10 gram. Podlej ją jeszcze jakimś boosterem na kwitnienie to spuchnie i dwa tygodnie przed ścinką flush, może coś z tego będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...