Skocz do zawartości
moly

Nie ciekawa pogoda...

Rekomendowane odpowiedzi

mam w planach we wtorek przesadzić roślinki i dać na miejscowe, mają 2 tygodnie, jednak właśnie od wtorku zapowiada się nieciekawa pogoda i to chyba przez cały tydzień... może się coś stać roślinom? 

Screenshot_20210620_123108.jpg

Edytowane przez moly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, moly napisał:

mam w planach we wtorek przesadzić roślinki i dać na miejscowe, mają 2 tygodnie, jednak właśnie od wtorku zapowiada się nieciekawa pogoda i to chyba przez cały tydzień... może się coś stać roślinom? 

 

2 tygodnie nic nie mówią bo nadal nie wiadomo jaka ich wielkość, te chmurki w zasadzie też nic nie mówią bo nie wiadomo czy to będzie padać cały dzień czy np. przez 3 godziny. 

Aktualnie masz je w boxie czy na parapecie?

Jak na parapecie to ja bym wysadził, piorun ich nie jebnie a w glebie nie przeleje ich, chyba że masz bardzo mokrego spota i woda się na tyle podniesie że zaleje. Możesz je w razie w podwiązać do czegoś żeby się nie wygięły i nie połamały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam je na parapecie, na miejscówie i tak będą w doniczkach więc chyba ich nie zaleje, jutro jeszcze niby ma być git pogoda więc chyba jutro je przesadzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moly

Jak w doniczce to poźniej w czasie upałów pilnuj żeby nie przesuszyć bo ziemia szybko wysycha w doniczkach. No i otwory oczywiście od spodu muszą być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mleczyk napisał:

@moly

Jak w doniczce to poźniej w czasie upałów pilnuj żeby nie przesuszyć bo ziemia szybko wysycha w doniczkach. No i otwory oczywiście od spodu muszą być

ofc otwory są, jak na razie codziennie deszcz więc chyba się nie muszę martwić ale i tak podlewam lekko ze stymulatorem korzeni 

IMG_20210624_145453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...