Skocz do zawartości
bobslej420

Początki uprawy NOWICJUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

miesiac maja juz wstawiam nowe na szybko bylo robione

 

199456783_1132057710649170_3670590597821705211_n.jpg.934c64f4f144761f3e6b6033dbc1842c.jpg tylko takie moge zrobic juz troche lepiej , i jak to wyglada pomidory maja miesiac z malym haczykiem kilku dniowym , dzisiaj je tak zgiolem, wracac do poprzedniego normalnego stanu czy zostawic ja tak?

jeden sznurek trzyma glowna lodyge od spodu tak jakby a drugi wziolem glowny szczyt na bok jest troche do dolu ten szczyt

@Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobslej420 jakieś małe wstawiasz te zdjęcia. Trochę za późno wziąłeś się za trening. To są automaty? Jak tak to powinny niedługo kwitnąć, wiec zostawiłabym je w spokoju, tym bardziej, że mają słabe warunki do rozwoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zobaczylem ze na jednej pojawily sie pierwsze male biale wloski czytalem na internecie ze to faza pre-flower , moje pytanie jest takie :

czy podczas pre-floweringu stosowac juz nawoz na kwitnienie ? i jak dlugo mniej wiecej trwa wypuszczanie pakow od momentu pojawienia sie pierwszych bialych wloskow

zdjecie dodam wieczorem bo nie mam jak zrobic teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, bobslej420 napisał:

i jak dlugo mniej wiecej trwa wypuszczanie pakow od momentu pojawienia sie pierwszych bialych wloskow

jakie wypuszczanie pąków 

 

50 minut temu, bobslej420 napisał:

czy podczas pre-floweringu stosowac juz nawoz na kwitnienie ?

nawóz się daje jak roślina tego potrzebuje, potem można coś dać na kwitnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rośliny wygladaja na dzien dzisiajszy wlasnie tak , maja okolo 1,5 miesiaca ta wyzsza to photoperoid ta nizsza autoflowe odmiany to auto afghan i fast big gorilla . Photoperoid pokazala biale male wloski blisko lodygi wczoraj , a auto nie pokazuje jeszcze oznak kwitnienia , martwi mnie w automacie ze jeszcze nie kwitnie ;/ czy wyglada wporzadku?XDD.png.603bc7483e43677b405f8c5667392b26.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...