Skocz do zawartości
Kryszak80

Hej ludziska pierwsza mała uprawa co się dzieje ??

Rekomendowane odpowiedzi

Roslinki maja 2 tygodnie. Zaczęło się od dolnych listków ale zmiany zaczynają się pojawiać na pozostałych. Podlewane woda co 2 dni. Ostatnie podlewanie dopiero z dodatkami bloom micro i grow. Podlewam wpda oaza z biedronki. Dajcie znać co robić 

20210604_185621.jpg

20210604_185653.jpg

20210604_185725.jpg

20210604_185733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc @Kryszak80. Po pierwsze, to maja za malo swiatla ( trzymasz je na parapecie?), po drugie oaza ma za wysokie ph i nie nadaje sie do podlewania.

Tak jak @Tester napisal, musisz poczytac wszystkie jego poradniki, dot. uprawy.

Przesadz je outdoor i poczytaj o prawidlowym podlozu, podlewaniu i nawozeniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki od dzisiaj pod lampa bedzie siedziała i zmienię wodę sprawdze ph gleby. Coś jeszcze bys mi zasugerował??

@TesterOk dzięki od dzisiaj pod lampa bedzie siedziała i zmienię wodę sprawdze ph gleby. Coś jeszcze bys mi zasugerował??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/06/2021 o 20:11, Kryszak80 napisał:

System mam taki od 7 do 19 na parapecie łapią promienie sloneczne później pod lampe ufo led grow 90w do 1 w nocy 

7 do 19? To niezła pozycja okna, jak tyle świeci xd Tak poważnie, jak je przestawiasz z okna na okno od 7 do 19, to też może być problemem. Zaczynałem właśnie od parapeciaków, łapały sobie słonko przez pół dnia na wschodniej stronie, po czym na balkon na południową i wiesz co? ... Rosły 2x dłużej i mizerniej, niż moja pod lampą, która prawdziwego słońca nigdy nie widziała. Prosty wniosek, albo outdoor w jednym miejscu, albo indoor tylko pod lampą.

Nie wiem na ile to prawda, ale ponoć przestawianie roślin im szkodzi.

Swoją drogą, co to jest dokładnie za lampa, ta twoja? Googlując ją znalazłem ją bez problemu, ale z tego co widzę musisz mieć osobną na weg i osobną na flo - masz obie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...