Skocz do zawartości
Na pewno nie policja 420

Porada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 

Na początku może podałam parę informacji A więc: posiadam kilka roślin automatów oraz parę sezonowców, mają ok 2 tygodnie od momentu wyjścia z ziemi. Ziemia kupiona o odpowiednim PH oraz ma od razu w sobie niezbędne składniki na start. Tak więc przyjdę może do pytań na które szukam odpowiedzi  😉

1: Zbliża się termin przesadzenia na spota A rośliny strasznie wystrzelił do góry i posiadają długą ale cienką  łodyge A ja się boję że nie dadzą sobie rady i szybko zostaną połamane przez wiatr itp. Na ten moment zrobione są konstrukcje z drutu żeby wszystko stało w pionie. Macie jakieś dobre rady jak je wspomóc żeby poradziły sobie na wolności? 

2: Trochę za późno ale czy jest sens przekręcać je od słońca żeby się "gimnastykowały" na boki czy mają stać w jednej pozycji cały czas ? 

3: No i przechodzimy do najważniejszego pytania. Jedno z moich 2 sezonowych  ulubieńców    jest upośledzenie A konkretnie widać w nim że jest w plecy ok 4-6 dni rozwoju A listki są zielono-żółte.  Bardzo by mi zależało żeby jej pomóc więc może macie jakąś radę? A może po prostu kiepskie nasiono się trafiło i nic z tym nie zrobię? 

Z góry dzięki wszystkim za pomoc !! I nich wam pomidorki rosną duże A plony obfite 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Na pewno nie policja 420 napisał:

1: Zbliża się termin przesadzenia na spota A rośliny strasznie wystrzelił do góry i posiadają długą ale cienką  łodyge A ja się boję że nie dadzą sobie rady i szybko zostaną połamane przez wiatr itp. Na ten moment zrobione są konstrukcje z drutu żeby wszystko stało w pionie. Macie jakieś dobre rady jak je wspomóc żeby poradziły sobie na wolności? 

popodpieraj łodygę i tyle

48 minut temu, Na pewno nie policja 420 napisał:

2: Trochę za późno ale czy jest sens przekręcać je od słońca żeby się "gimnastykowały" na boki czy mają stać w jednej pozycji cały czas ? 

one mają być na słońcu, jak nie dochodzi słońce to miejscówka słaba

 

49 minut temu, Na pewno nie policja 420 napisał:

No i przechodzimy do najważniejszego pytania. Jedno z moich 2 sezonowych  ulubieńców    jest upośledzenie A konkretnie widać w nim że jest w plecy ok 4-6 dni rozwoju A listki są zielono-żółte.  Bardzo by mi zależało żeby jej pomóc więc może macie jakąś radę? A może po prostu kiepskie nasiono się trafiło i nic z tym nie zrobię? 

za mało informacji, brak fotki, coś nie tak zrobiłeś pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...