Skocz do zawartości
Kurla32

Jakie nasiona konopi siewnej kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy te nasiona ogólno dostępne konopi siewnej nadają się do uprawy (chodzi mi o to czy coś będzie z tego) 

bo niewiem czy potrzebne jest mieć jakieś specjalne nasiona 

a jeżeli tak proszę o źródło.

Edytowane przez Kurla32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten nasiona ogólno dostępne nie klepią, zawierają THC nie więcej niż 0,2 % dla tego nic byś nie poczuł podczas jarania @Kurla32

aby był efekt potrzebujesz nasion konopi indyjskich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 poco ci nasiona konopi siewnej? uprawiać możesz ale klepać to to nic nie będzie, musisz mieć nasiona konopi indyjskiej które można nabyć w sklepach internetowych Tester ci podał 2 sprawdzone sklepy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cedzik @Tester  Nie chodzi o to żeby klepało zależy mi na CBD wiecie może jakie nasiona 

to nie może być indyjska bo nie chce przypału z psami 

a nie ma hajsu by tak często kupić wiec wole bez przypału te siewną 

mam problemy ze snem tabletki nie pomagają a takie cbd zawsze szansa że pomoże lepiej od tych leków z apteki 

 

Edytowane przez Kurla32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 trzeba by było zapytać Włóknistych mają profil na facebooku, ale musiał byś tego trochę raczej nasadzić, już lepiej kupić olejek jakąś małą butelczkę i sprawdzić jak się sprawuję albo gotowe kwiaty konopi siewnej tyle że to trzeba ekstrakcje przeprowadzać aby jakieś sensowne stężenie CBD było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 nie wystarczy, jak bym chciał cbd to bym kupił olejek taniej by wyszło niż uprawiać siewki i potem się babrać w ekstrakcje, bo na necie to ściemy piszą że topy mają po 17% CBD, lepiej srawdzić olejek taniej by cię to wyniosło nawet 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 to się sadzi na hektary, ja miałem topy konopi siewnej i wyglądają kiepsko w porównaniu do prawdziwej indyjskiej konopi 

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 bez lamp? chyba że na outdoorze pod słońcem, jeśli byś się spiął to byś możliwe że zdążył z automatami, one rosną od kiełka do plonów 3 miesiące, czyli pod koniec października były by plony jeśli nie było by jakichś mrozów i dobry ciepły październik by był 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 dało by rade tylko lampy musiał byś mieć albo świetlówki albo ledy bo one się nie nagrzewają tak mocno jak np HPS, musiał byś zrobić jakiś box, nawet i z kartonu, wiatrak dobrze by było dać choćby jeden do środka komputerowy on dużo nie pobiera prądu tak aby jakiś wiaterek powiewał konopia lubi to, bez wiatraka też by się obeszło tylko że łodygi mogły by być chudsze, ogólnie dało by się takie coś zrobić, albo pc boxa możesz też skonstruować, łebki tak kombinują właśnie na chatach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź

uznałem nie ma co z tą siewną skoro to Hektarach się liczy

z tą indyjską może spróbuje jak przyjdzie czas by przynajmniej doszło do depenalizacji lub dekryminalizacji 

a tak spróbuje ten olej CBD może pomoże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurla32 jak sadzisz ze 3-4 to najwyżej zawiasy w razie przypału, bo prędko u nas raczej nie dojdzie do legalu,  pij  soki z kiszonek np sok z kiszonej kapusty zawiera ok 1000 różnych bakteri probiotycznych które zasiedlają jelita, przebadaj się na pasożyty, w kwestii zdrowia trochę wiem, musi być jakaś przyczyna tego że masz problemy z zasypianiem 

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...