Skocz do zawartości
awla

Liście przy topach zwijają się w dół

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że piją wolniej wode, oraz wykręcają się już nie tylko w dół a i na boki 

16218976295874254901953089757938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam ten sam problem dlatego nie patrzac na kase wzialem marsa po kilku dniach uzytkowania pod hpsem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 22 stopni ma a wilgotność to nie wiem

Już 3 tak się robi, a ja dalej nie wiem co mogę zrobić. 

16219924165518683218580079673924.jpg

Tego samego dnia sadzone, tylko że 2 przestala kwitnąć nie wiem co robić to już będzie 3 roślinka z którą się to dzieje pozostałe 2 są zdrowe oraz kwitną, co mam robić wyrzucić je? Spalić?

16219928655325633288504381548862.jpg

16219929026072508511074499308679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Szym wilgotno? Czy za duzo podlewam? Bo one właśnie tak piją 2razy dłużej niż te kwitnąca a podlewam 800mililitrow 

Edytowane przez awla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wilgotność to nie wiem nie mam miernika, a z woda w doniczkach to jest tak że jedne wypijają w 2 dni i jest ziemia sucha , wtedy podlewam co 4 dni z odżywka. A te 3 piją jakoś wolniej dłużej utrzymuje się woda w doniczce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awlaNiemożliwe, że masz 22 stopni LOL Napewno grubo więcej.
Wilgotność to podstawa, więc jednak dobrze byłoby się dowiedzieć, ile jej tam w sumie masz. Wentylacja tez jest bardzo ważna, sam wiatraczek w środku niezbyt ci pomoże.

Raz jeszcze, WILGOTNOŚĆ, bo bez tej informacji raczej nikt nie będzie w stanie ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...