Skocz do zawartości
Firehorn

Growbox i nawozy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć.

Jestem początkującym graczem w tej grze i potrzebuje pomocy dot growboxa. Wymiary 40x40x160 do tego wentylator (napowietrzacz) 105m3 filtr i mini wentylator do mieszania powietrza. Lampa LED Spider Farmer SF 1000 o mocy 100W, termometr z higrometrem. Czy potrzebuję do tego coś jeszcze? Ten grow box ma być na 2 rośliny automaty (Royal Darf i Watermelon). Jakie polecacie godziny i odległość LED od roślin(dopiero wykielkowaly)? Doniczki są 11litrowe(20x40). 

Mam też nawóz z biobuzz. Grow,  bloom i top-max, jak je stosować, w jakich ilościach i kiedy.

Ziemia jest z Atami bio grow mix. (Powinienem od razu nawozić? Czy ew jakichś czas przeczekać I potem nawozi?

Co sądzicie o hydrożelu? Warto czy nie warto używać?

 

Dzięki:D

Edytowane przez Firehorn
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Firehorn napisał:

Ziemia jest z Atami bio grow mix. (Powinienem od razu nawozić? Czy ew jakichś czas przeczekać I potem nawozi?

ona tam ma pierwiastki więc 2-3 tyg nie trzeba potem w zależności jak roślinka (liście) będą miały kolor

19 minut temu, Firehorn napisał:

Mam też nawóz z biobuzz. Grow,  bloom i top-max, jak je stosować, w jakich ilościach i kiedy.

nie pisze tam?

22 minuty temu, Firehorn napisał:

Jakie polecacie godziny i odległość LED od roślin(dopiero wykielkowaly)? Doniczki są 11litrowe(20x40). 

40-50cm   18/6h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...