Skocz do zawartości
ppp

Przesadzanie automatów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z tym przesadzaniem automatów? Mozna przesadzać, jak można to do którego momentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ppp ogółem najlepiej włożyć automat do docelowej doniczki z racji tego by oszczędzić roślinie stresu, istnieje tez taka opcja jak doniczki torfowe które wkładasz po czasie do ziemi i pod wpływem wody korzenie łatwo przechodzą z małej do dużej, oczywiście istnieje możliwość złapania pleśni więc to już od ciebie zależy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ppp sytuacja wyglada tak. Przy moim ostatnim grow pojebalo mi się i włożyłem 2 pestki w jednego pota, wkurwilem się wyciągnąłem malutka panienkę palcami dosłownie bez podbierania pociagnalem wrzuciłem do prawidłowej. Dziś ta roślina jest najwyższa, zdrowa i najbardziej produktywna. Także już sam nie wiem 😄 piszą wszędzie ze się nie powinno, wiec jak nie trzeba to lepiej trgo nie robić, a jak już się zrobi to nic się takiego nie stanie :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ppp jak robisz to umiejętnie to dlaczego nie. Sama niedługo bede przesadzała. Aktualnie roślinka jest we wcześniej przygotowanym pojemniku ; litrowe wiadereczko po kapuście  oklejone taśma i przecięte na pol tak, ze trzyma je tylko gumka. W momencie przesadzania, ściągasz gumkę, wyciągasz jedna połówkę pojemnika i na luzie wyciągasz wcześniej zwilżoną ziemie z sadzonka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...