Skocz do zawartości
point.99

Pomoc w zakupie kontrolera CO2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

chcę kupić kontroler CO2 ale na rynku jest ich sporo. Oglądałem Ecotechnics Evolution CO2 z sensorem, cena na ebay to jakieś 580 funtów (GBP} ale to jest całkiem sporo pieniędzy. Czy moglibyście polecić mi jakiś kontroler który posiadacie lub testowaliście? Maty, tabletki CO2 itp. mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@point.99 ciężko będzie bo z tego co wiem to chyba nikt na CO2 nie leci z uprawa z tego forum, ale może ktoś coś wie. Ja kiedyś tylko maty generujące CO2 miałem a tak tonie mam pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba z tego co widziałem na necie CO2 potrafi dać niezłego kopa. Myślałem że ktoś coś będzie wiedział ale spoko coś wykombinuje. Mam na chacie AirBomz i 3 puszki po 60g CO2 ale trochę tego mało, starczy tylko na kilka dni podczas kwitnienia. Gdybym wcześniej ogarnął ten temat to nie wpakowałbym w to kasy. Najlepsza byłaby butla 6kg i sterownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym sprawdzałem ale ceny są różne a zależy mi na tym żeby kupić coś bezawaryjnego i w miarę w dobrej cenie dlatego zapytałem na forum. Myślałem że znajdę kilka osób które używają takiego sprzętu. Jeśli nikt mi nie pomoże to coś tam wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...