Skocz do zawartości
Growmix

Sadzonki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za lampami czy się nada ale Zdecydowanie lepiej dopłacić ciut więcej i mieć pewność co do produktu który zalinkuje poniżej, panel od ledam poleca każdy forumowicz tutaj i to nie bez powodu bo miałem ich panel i mimo że prosta konstrukcja to działa bez zarzutu i na pewno wyrośnie ci coś ładnego bo podejrzewam że celujesz w out

 

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w

@Growmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledam to gówno a właściciel spamuje cały czas tu na forum i wciska kity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Andi Dlaczego uważasz, że panele od Ledam to gówno ? Nie znam osobiście właściciela, nie wiem czy spamuje czy nie spamuje, ale sam pod panelami od Ledam uprawiam i jestem zadowolony z wyników uprawnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Andi napisał:

ledam to gówno a właściciel spamuje cały czas tu na forum i wciska 

Witam jestem świeży w tym temacie mam kilka sadzonek sezonowych i chce je potrzymac 2-3 tygodnie pod ta lampa tylko nie wiem czy da rady link z opisem poniżej pozdro 

 

 

  https://allegro.pl/oferta/lampa-225-led-do-wzrostu-uprawy-roslin-1000w-liny-10595174157?snapshot=MjAyMS0wNC0zMFQxNTo1MDoyMC4wNDBaO2J1eWVyO2FiNWFiNDljMmZiZTc0ODQ3MzYzZDVlMDY5ZmE1ZDNkNjRmOGUzZWUzMjM4M2FlZTcxMTVmZjc3YjE4YjExMDQ%3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growmix To , co masz w linku to panele , jakie nadają się do zrobienia sobie "dyskoteki" w domu, a nie do uprawy pod nimi konopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Growmix To , co masz w linku to panele , jakie nadają się do zrobienia sobie "dyskoteki" w domu, a nie do uprawy pod nimi konopi.

Nie będę robił pełnej uprawy pod ta lampa chce je potrzymac że 2 tygodnie aby się nie wyciagaly za bardzo później lecą na outa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growmix Kup zwykłe ledowe żarówki, tylko odpowiednią ilość, aby łącznie dawały wystarczającą ilość Lumenów do powierzchni szafki, w jakiej będziesz te 6 sezonów trzymał przez 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...