Skocz do zawartości
Indorgrowerr

Indoor LED HPS KILLER 120 V2 - Proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was  miał posiada takiego leda albo zna firmę? 
Mam boxa 80x80 ile procent zapotrzebowania na światło zapewnia mi ten panel?

Dokupić drugi taki sam czy proponujecie coś innego? Na razie wspomagam się żarówkami 12x12W 1521lm

Przy okazji zapraszam na moją fotorelację.

7657BB5D-FC15-41E4-8395-F4BF47A1C1DB.jpeg

5CEB36A2-6A95-44BB-9827-4385CD310941.jpeg

Edytowane przez Indorgrowerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Indorgrowerr producent pisze że to odpowiednik 250w HPS, wyczytałem jeszcze że pokrycie jest na 90x90 jednak na flo może deko brakować światła, ale ty masz jeszcze świetlówki dodatkowo, na razie krzaki wyglądają w miarę dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Na początku miałem tylko ten panel, ale zauważyłem, że rośliny się wyciągają. Opuściłem ją niżej i odpaliłem BLOOM (błąd: chyba przypaliła roślinę na środku a boki były słabo doświetlone). Wyłączyłem BLOOM,  podniosłem lampę na 20cm od szczytów i doświetliłem boki żarówkami. Na ten moment wydaje mi się, że jest ok, ale nie wiem jak będzie w fazie kwitnienia. Chcę się wcześniej odpowiednio przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...