Skocz do zawartości
Szym

Tradycyjny obiad pierś z kurczaka

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo osób ma lewe ręce i nie potrafi gotować, czeka co im mama ugotuje hehe. W tym temacie dam wam instrukcję jak przygotować pyszny obiad.

Potrzebujesz piersi z kurczaka 

Jajko (w zależności ile masz piersi z kurczaka)

Bułkę tartą 

Ziemniaki

Jakieś ogórki czy surówka

olej

Bierzesz pierś z kurczaka odkrawasz jakieś "flaki", maczasz w jajku, następnie w bułce i taką pierś kładziesz na rozgrzaną patelnię z olejem. Między czasie gotujesz ziemniaki. gdy wszystko się usmaży i ugotuje, to podajesz na talerz z jakimiś ogórkami czy surówką, to wszystko. Dodajesz swoje ulubione przyprawy aby polepszyć smak.

To jest banalne i proste niektórzy mogą się brechtać z tego tematu, ale uwierzcie mi dużo osób nawet nie potrafi kupić mięsa, sam jak nie gotowałem nie wiedziałem jakie mięso kupić hehe. a więc róbcie swoje żarcie, zawsze jest lepsze niż jakieś przetworzone. 

schabowy-z-kurczaka-z-kartoflami-i-mizeria.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mieszkają z rodzicami przeważnie nie umieją gotować takie są fakty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię gotować byłem kucharzem kiedyś i miałem mięsa tyle że nie musiałem kupować, dostawałem za darmo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam dużo osób którym mama robi kanapeczki bo im się nie chce to jest złe podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...