Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem Zapytać o bezpieczeństwo czy da się jakoś ukryć ślad po sobie albo go ograniczyć czy po prostu wchodząc na str grow shopu to już jest przypal ?

Słyszałem o blokowani tor ale informatyk ze mnie nie jest zamawianie na paczkomat są generatory peseli do rejestracji sim czy to działa ?

Pestki niby legalne a i tak prowadzą spis gdzie idzie czytałem o kolsiu co już przestał uprawiać nawet palić ogarniał tylko sprzet i mu wpadli z wszystkimi transferami co ile gdzie faktury wiadomo robił to masowo ale czy pieski nie węszą tez wyrywkowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Annigmato napisał:

Witam chcialem Zapytać o bezpieczeństwo czy da się jakoś ukryć ślad po sobie albo go ograniczyć czy po prostu wchodząc na str grow shopu to już jest przypal ?

wejść sobie nie można....

57 minut temu, Annigmato napisał:

Słyszałem o blokowani tor ale informatyk ze mnie nie jest zamawianie na paczkomat są generatory peseli do rejestracji sim czy to działa ?

sim można zarejestrować w 30min na żulika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym i zamawiać na paczkomat tylko nie a przypadkiem nie jest tam tak ze na maila tez przychodzi ten kod ? Wtedy jeszcze lepiej można było by go odczytać np w innym kraju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Annigmato napisał:

ale i tak potrzebuje nr telefonu czy już mail wystarczy

mi ostatnio jak zamawiałem na mail przyszedł kod i nr telefonu

3 minuty temu, Annigmato napisał:

Np założony w innym kraju również z IP z tego kraju na paczkomat w Polsce czy to już śmierdzi ?

..... co ma śmierdzić kto to sprawdza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szym napisał:

mi ostatnio jak zamawiałem na mail przyszedł kod i nr telefonu

..... co ma śmierdzić kto to sprawdza....

Dobra czyli byle jak najdalej od siębie ale do siebie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...