Skocz do zawartości
dziki1920

początki żółtych liści

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. jak w temacie roślinka ma 12 dni blue chese i lemon haze . 

Spec. Box 80x80x200 

HPS 400 w 

wentylacja filtry i wiatraki 

temperatura w środku 26-30 w nocy 22

ziemia canna terra +

podlewana rhizotoniciem raz na 3 dni na wzmocnienie korzeni.  PH WODY W GRANICACH 6.7-6.9 po co najmniej 24h stania

jakaś porada ? liść od samego dolu zaczyna żółknąć i delikatnie opadła reszta 

IMG_20210414_165931131.jpg

Edytowane przez dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziki1920 według mnie to sprawdź ph gleby. Ale wygląda na przelaną ja bym jej dał teraz tydzień spokoju. ja jak podlewałem swoją od początku i w takim wieku, to podlewałem raz na tydzień po 150-200 ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93  na 100 % jest przelana bo dolewałem kolo 150-200 ml raz na 3 dni i pewnie to jest powód tych liści. myślisz że może paść w takiej sytuacji ? a i oczywiście zaraz zabiore się za glebe

Edytowane przez dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziki1920 paść niepowinna, ale daj jej spokój na tydzień, może więcej i nie lej jej nawozów żadnych. Musisz obserwować, pamiętaj jedną zasade " lepiej przesuszyć niż przelać " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziki1920 jak będzie miała sucho to lej jej wodę o wartości pH 5,8- 6,3 i wilgotność w boxie 70-80%. I jak troche podrośnie wyżej to podsyp ziemi do fulla doniczki 

Edytowane przez insane93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...