Skocz do zawartości
Gooner

Green gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1 lutego kiełkowałem green gelati auto. 
o warunkach: 

box 35x35x90 - oświetlenie to panel led z  ledam 35w 

wyciąg łazienkowy plus wlot pasywny i mieszak komputerowy 

temperatura w dzień to około 23 stopnie, w nocy około 18-19. Świecę 20/4

Przez przenawożenie poprzedniej panny nie chciałem ryzykować kolejnego popalenia i zahamowania wzrostu, więc dopiero gdzieś po 4-5 tygodniach jak roślinka zaczęła robić się mniej zielona i wykazywała braki azotu zacząłem lać biohumus natost na kwitnienie mam plagron pk i plagron alga bloom. 
Poprosiłbym o jakiś Feedback czy nie powinienem czegoś zmienić aby zmaksymalizować plon ile tylko mogę.

trening lst

Zwiększyłem do około 30 cm odległość panelu od szczytów. Pytanie czy fryzjer na automatach w fazie kwitnienia jest potrzebny czy nie wolno bo może zahamować to roślinę i dać mniejszy plon? Liście oczywiście sporo zasłaniają. 
kolejne pytanie czy plagron pk lać zawsze z alga bloom czy stosować go rzadziej?

jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć to bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.

zdjecia poniżej w linkach. 

I przy okazji dzięki dla Zielonekrainy czy Dominika za dobre słowo i rady.

 

  •  
Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...