Skocz do zawartości
Zenonowicz

Lampa LED pod sadzonki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać czy jest jakaś lapma led do kwoty np 600-700zl na allegro, która mógłbym użyć na sadzonki? Ilość sadzonek to plus minus 50-60(mniej więcej na powierzchni 70x70cm) chodowane będą w malutkich doniczkach przez około 2-3 tygodnie. 

Jesli zaś nie led-u do tej kwoty myślę, że jedynym rozwiązaniem będzie cfl ponieważ hps za dużo się nagrzewa. Tylko tutaj też pytanie ile trzeba będzie mi takich lamp? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi o sadzonki. Możliwe że przesadziłem xd  wsadzę tyle ile się zmieści. Potrzebuję lampy na mniej więcej ten wymiar. 

Np taka żarówka która w rzeczywistości ma 25w bedzie ok. Jeśli tak to ile mniej więcej ich nabyć musiałbym? 

https://allegro.pl/oferta/zarowka-do-wzrostu-uprawy-roslin-e27-150x-led-100w-10511125120

Lub marshydro 100w ale z tego co rozumiem działa ona non stop ma max tj 100w? 

https://allegro.pl/oferta/mars-hydro-ts600-100w-lampa-led-grow-growbox-9769599720

Edytowane przez Zenonowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie potrzebnie założony temat myślę że na same sadzonki mars hydro (ts600) (polecany na forum przy najniższym budżecie led) sprosta oczekiwaniom które oczywiście nieco zaniże 😁  dobranoc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem marshydro 100w. I tak już ktoś wcześniej napisał, jedyny minus tej lampy to, to że jej wykonanie pozostawia wiele do życzenia, ale jeśli chodzi o cenę to myślę że jest adekwatne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...