Skocz do zawartości
kamil25410

Ilość krzaków na 50m2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Wychodowałem już swoją pierwszą dame wyszła znakomicie. Teraz ogarnąłem sobie około 50m2 powierzchni ale to jest tak jakby ziemianka, Nie będzie tam problemu z wilgotnością ? Chcę wysadzić około 100 pestek automatów jakie najlepiej pokupować pod taką ilość ? Jakie żarówki żeby nie wyszło za to też miliony i jak najlepiej żeby było małe zużycie prądu ? Ile tych żarówek ?100 sztuk automatów to nie będzie za dużo pod taką powierzchnię ? Z góry dzięki za pomoc 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@kamil25410 50 m2 chcesz oświetlić żarówkami ? Potrzebujesz raptem 2,5 miliona Lumenów, a to oznacza, że przykładowo musiałbyś kupić np. 200 sztuk CFL 250 W. Za same żarówki CFL wyszłoby 60 000 złotych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wentylacja będzie tam podprowadzona. Czyli nie warto mi robić tak dużej  uprawy pod lampami ? Czy może zastosować inne oświetlenie? Pieniądze jakieś są już odłożone ale najlepiej jak najtańszym kosztem to zrobić ? Może lepiej by było robić to na oucie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki będą wszystko tam jest podprowadzone wentylacja będzie tylko zdziwiło mnie ta cena za te zarówki nie da się jakoś tego zminimalizować ? A jak nie żarówkami to czym to oświetlić ? Czy może serio lepiej zrobić outdoor pod tyle sztuk ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...