Skocz do zawartości
Tadziqq

Suszenie, czas zbiorów

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam w planach zasadzić kilka półautomatow na out w tym sezonie, jak planuje zbiory gdy trichomy będą mleczne coś myślę że na początku września da radę wysuszyć w papierowych torbach, suszyły ktoś tak? Zalicza się jako szybkie suszenie? Traci THC? Jak wygląda smak zioła po takim suszeniu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq da się tak wysuszyć musi być tylko słońce, tak zalicza się to do szybkiego palenia, smak nie jest zły, pewnie w normalnych warunkach byłby lepszy ale nikt nie narzekał na smak, moc też była dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kozak napisał:

@Tadziqq da się tak wysuszyć musi być tylko słońce, tak zalicza się to do szybkiego palenia, smak nie jest zły, pewnie w normalnych warunkach byłby lepszy ale nikt nie narzekał na smak, moc też była dobra

Czyli nie muszę się obawiać ze przez to zioło nie *klepnie*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kozak napisał:

@Tadziqq nie, klepać będzie, możliwe że trochę mniej ale nie testowałem tego, zawsze tak suszyłem na oucie 

Ja jestem skazany na tą metodę no bo nie mam innej możliwości, jakbym na out porozwieszał rośliny pod prowizorycznym zadaszeniem podejrzewam że albo bym nie dosuszył topów wewnętrz albo bym złapał plechę

Fajnie byłoby usłyszeć opinie kogoś kto suszył oboma sposobami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Tadziqq napisał:

Ja jestem skazany na tą metodę no bo nie mam innej możliwości, jakbym na out porozwieszał rośliny pod prowizorycznym zadaszeniem podejrzewam że albo bym nie dosuszył topów wewnętrz albo bym złapał plechę

zależy kiedy byś suszył, pod koniec outa to plecha mogła by się pojawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq wiadomo parametry mogą trochę być gorsze, ale na ulicy to bez znaczenia bo jak dobrą odmianę posadzisz to będzie dobra w mocy i smaku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tester napisał:

@Tadziqq wiadomo parametry mogą trochę być gorsze, ale na ulicy to bez znaczenia bo jak dobrą odmianę posadzisz to będzie dobra w mocy i smaku 

zależy mi żeby moje zbiory były zajebistej jakości, myślę że tak jak każdemu growerowi, fajnie byłoby mieć świadomość że na *mieście* ciężko znaleźć coś lepszego, no ale dam z siebie wszystko za niedługo zakładam fotorelacje niestety będę też zmuszony kiełkować na spocie więc fajnie jak to w ogóle się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...