Skocz do zawartości
Podróżnik

Azofoska czy Polifoska - jaki nawóz na wzrost ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jaki lepiej zastosować nawóz na wzrost azofoskę czy polifoskę ? ktoś stosował te nawozy i ma porównanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałem azofoskę i byłem zadowolony polifoski nie stosowałem, ale kupiłem ostatnio nawóz dobrej firmy Canna na wzrost i efekty są piorunujące 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty będziesz miał podobne jak stosowałem oba i te nawozy są porównywalne, nie są złe są dobre, ja byłem z nich zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na wzrost leje biohumusa nawet jest dobry, tylko jego wada to to że jest słaby i dużo trzeba go lać pod krzaka słyszałem że ludzie lali po całej butelce i nic się nie działo z krzakiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azofoske stosowałem więc mogę się wypowiedzieć, bardzo dobry nawóz, ma dużo azotu i różnych mikroelementów, nadaje się do konopi rośliny mi rosły bez żadnych niedoborów, chociaż wydawało mi się lepiej że na firmowych nawozach marki Plargon trochę lepiej rosły krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to i to na pole dawałem ? 

50 kg tanio i jest myk by tego nie nosić o ile żyjecie w miescie gdzie taksówkarze robią zakupy ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan można po 5kg wozić czy 10, kilka kursów i pozamiatane, zresztą 100kg azofoski to chyba trzeba mieć ze 100 wielkich roślin, chyba że ktoś ma tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...