Skocz do zawartości
Qwenix

pytanie o ledy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ogólnie przepraszam za moją głupote ale chciałbym się was zapytać czy taka lampa może chociaż doświetlać rośline na parapecie dajcie znać bo w czerwcu kupie ledy oraz koc ratunkowy i chciałbym się też zapytać jak mam dać te wiatraki w szafie jeśli nie ma możlwości nic wiercenia w szafie prosiłbym o odpowiedz o te doświetlanie z góry dziękuje

IMG_20210227_122113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix nile rób fuszerki badyl ci wyrośnie i tyle, to jak chcesz wentylację zrobić bez wiercenia, poczekaj może na outa jak nie masz warunków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, Szym said:

@Qwenix nile rób fuszerki badyl ci wyrośnie i tyle, to jak chcesz wentylację zrobić bez wiercenia, poczekaj może na outa jak nie masz warunków

no okej ale zasadziłem  3 parapetówki i  git wyglądają mają 5 dni  wiem że badyl ale coś napewno wyrośnie jakieś pare gram a mam 6 nasionek na outdoor tylko mogę odrazu czy mogę miesiąc na parapecie przez maj trzymać i w czerwcu dać bo to automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix możesz wszystko, ale jak za mało światła będzie to roślina nie rozwinie się tak jak powinna, nie ma sensu trzymać na parapecie jak można na outa dać na pełne słońce szczególnie że to automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Szym said:

@Qwenix możesz wszystko, ale jak za mało światła będzie to roślina nie rozwinie się tak jak powinna, nie ma sensu trzymać na parapecie jak można na outa dać na pełne słońce szczególnie że to automaty

ale chyba teraz właśnie nie mogę bo wiesz pogoda

1 minute ago, Szym said:

@Qwenix możesz wszystko, ale jak za mało światła będzie to roślina nie rozwinie się tak jak powinna, nie ma sensu trzymać na parapecie jak można na outa dać na pełne słońce szczególnie że to automaty

a światła jest od 7 do 17 u mnie słońce więc raczej dobrze z 12 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...