Skocz do zawartości
onyx

Formy ostrożności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem szukałem ale nie znalazłem takiego tematu. Z tego co widzę większość z was chyba mieszka poza krajem ojczystym przez co nie musicie się chyba aż tak obawiać tego, że złapie was ktoś na gorącym uczynku, przynajmniej odniosłem takie wrażenie oglądając wasze pięknie poczynania. Ja stety niestety mieszkań nadal w Pl i  marzy mi się krzak od jakiegoś czasu, nic innego nie robię tylko siedzę tu czytam czytam i jeszcze raz czytam, dawno już nie czerpałem takiej radości z przyswajania wiedzy na dany temat ale mam duże obawy że nawet jeśli podejmę próbę wychowania jednej roślinki to jakiś cudem niebiescy panowie wbiją mi na chatę. Dlatego piszę tego posta z pytaniem, jakie sa wasze sposoby by pozostać dyskretnym i nie mówię tu o takich podstawach jak filtr węglowy a to czy bezpiecznym jest zamawiać boxy i inne rzeczy pod swój adres gdzie wynajmuje mieszkanie czy pisząc tu powinienem korzystać z przeglądarki która ukrywa moją osobę w sieci i ogólnie czy jeden mały box z jedną roślinką jest bez przypałowy jeśli zachowam szczególną ostrożność. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 nie wiem dlatego pytam tych którzy już mają doświadczenie w tego typu rzeczach, kto pyta nie błądzi nawet jeżeli faktycznie wiem że będę zadawał dosyć głupie pytania wolę się upewnić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...