Skocz do zawartości
Początkujący123

Trening LST na bardzo młodej roślince

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę z pytaniem czy mogę robić trening LST na roślince która będzie miała 2-3 dni by nie była wyższa niż 5 cm bo powyżej będzie można ją zobaczyć za okna i chodź mieszkam na zadupiu to nie chce ryzykować. Roślinkę za 3 tygodnie chciałbym dać do profesjonalego grow boxa od Royal Room 30X30X70 niestety pomieszczenie w którym będzie jest zależne od temperatur na dworze i aktualnie w nocy bywa 2 stopnie najmniej a nie posiadam HPS by dogrzać lampą tylko leda, myślałem nad matami grzewczymi i było by to całkiem spoko gdby nie fakt, że to nie ja zobaczę rachunek i nie ja będę zdawał pytania skąd dodatkowe wato godziny. Dzięki za rady i uwagi. Roślinka to  LSD regularna z mojej winy bo pomyliłem z automatem. Jeszcze jedno pytanie korzystając z uwagi czy ilości swiatła przez pierwsze tygodnie może mieć wpływ na to, czy zakwitnie ona wcześniej? Zależy mi na szybkim plonie bo temacki w mojej okolicy się skurwił i 2 razy miałem dosypane szkło i jedną maczaną którą nadal mam i nie chce palić bo nie wiem co to za syf ehhh... Kiedy w Polsce skończy się ta jebana prohibicja... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Początkujący123 napisał:

Witam przychodzę z pytaniem czy mogę robić trening LST na roślince która będzie miała 2-3 dni by nie była wyższa niż 5 cm bo powyżej będzie można ją zobaczyć za okna i chodź mieszkam na zadupiu to nie chce ryzykować.

co ci da naginanie roślinki 2-3 dniowej, przecież tam nie ma co naginać, wątpię że uda się krzaka niższego niż 5 cm 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Początkujący123 napisał:

Jeszcze jedno pytanie korzystając z uwagi czy ilości swiatła przez pierwsze tygodnie może mieć wpływ na to, czy zakwitnie ona wcześniej?

może mieć, jak będziesz miał mało światła to kikut Ci wyrośnie że nie ma sensu 

1 minutę temu, Początkujący123 napisał:

chodzi mi o ty by lekko przechylać by nie była wyższa a nadal się rozwijała 

no to naginka non stop i może by się udało, ale pewnie małe drobne topki były by, może lepiej poczekać do outa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...