Skocz do zawartości
lamasky

początek kwitnienia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pare dni minęło i co dalej...Na tym etapie podaje się jeszcze tylko wodę czy juz wodę z dodatkiem.na flo? A.te duże liscie można sciac? One zasaniaja dolne parte rosliny 20210213_160203.thumb.jpg.b6fc98b82de514c0debefb216e67f58d.jpg dolna.partiee rosliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lamasky jak roślina zdrowa to nic nie podawać, nie widać koloru liści bo dałeś fotke z włączoną lampą, jak przysłaniają liście to można nagiąć lub ściąć ale co ty tam masz do ścinania lepiej ponaginać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne foto panienki, jutro podlewanie i znowu te pytanie: dalej wodą czy już trza by jej podać jakąś paszę ?

ScreenShot_20210216155404.png

20210216_154427.jpg

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to nie zdążę żadnej paszy podać :O czy ta gleba canna  jest aż tak dobra że nie trza przy niej nawozić czy od czego to zależy ?

ScreenShot_20210216162556.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky  Musisz nabrać cierpliwości, u mnie dzisiaj jest 135 dzień i topy przechodzą water curing. Jeszcze 3 dni im zostało i wtedy ponowne suszenie, więc pełna gotowość topów do palenia będzie pewnie w 150 dniu od momentu wyjścia roślin z ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Wiele zależy od warunków, nie we wszystkich warunkach rośliny dochodzą w takim samym czasie. Po za tym też ważne jest, jaki się chce osiągnąć finalnie efekt, jak chodzi o haj, co też może wydłużyć czas oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ja nastawiłem sie na szybkie efekty jak to było opisane przy pestce. nie wziąłem pod uwagę naginania rzeczywistości podczas prezentacji towaru 😉  Jako że to moje pierwsze kroki w temacie to narwany jestem jak maluch na lizaka 😄 czas pokaże co z niej będzie obym sie nie zestarzał czekając rezultaty 😄 😄. zbliża się zwrot podatku to i jakis lepszy sprzęcik sobie sprawię :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky W przypadku uprawy, by uzyskać dobry efekt trzeba dużo cierpliwości, bo wszystkie drogi na skróty prowadzą zazwyczaj do fiaska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbijanie  boxów z płyt OSB to droga na skróty ( tak mi się wydaje )  którą niestety podążam.  Powiedzcie dobrzy ludzie ile zmieszczę tam sztuk i czy w ogóle warto to nabyć ? link do namiotu :    https://ajzu.pl/pl/mini/4424-zestaw-do-uprawy-growbox-herbgarden-40x40x140cm-hps-70w-gib-bloom-xtreme.html?gclid=CjwKCAiAmrOBBhA0EiwArn3mfALDNArqyW3nLxWmgLNW9Mt6D8Wsk5uuAYOJkVn0Unp_B8-a06nqThoCLjkQAvD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...