Skocz do zawartości
Leszek

Kingbrite 240w i box 120x60

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, jestem w trakcie składania boxa, mam już zamówiony LED od kingbrita.

https://m.alibaba.com/product/62308461783/Kingbrite-Separate-Control-UV-IR-cree.html?__detailProductImg=https%3A%2F%2Fs.alicdn.com%2F%40sc01%2Fkf%2FH0bf9a64e17c043e08b1db95984f1d6baP.jpg_200x200.jpg

Szukam teraz boxa, zastanawiam się nad 120x60x180 tylko czy ta powierzchnia nie bedzie za duża? 

Teoretycznie potrzebuje 36 000lm, LED ma wydajność 48 000lm. Tyle że w ledach raczej nie patrzy się na lm.

Wcześniejszy box miałem 80x80 na tym samym panelu tyle że ledy lm301b. Było wysztko git. Niestety cały sprzęt straciłem.

 

Jak myślicie?

Edytowane przez Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojebali mi chatę jak byłem na urlopie... 

Dodam że powierzchnia niby wieksza tylko 0,15m od 80x80. Mój koleszka w boxie 120x120 miał coby o mocy 480w u niego było wsio git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, box, panel, wentylacja, nawozy, sadzonki + inne rzeczy z domu. starty gdzieś na 3000f. Posprzątali tak ładnie że śmiało mogłem zgłosić to na pały bo żadnego śladu po uprawie nie zostawili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Będziesz to sadził w tym samym domu? Niedawno czytałem o gościu w uk z growshopa online co ludzi listownie szantażował ze na psy zadzwoni jak 300 nie wyślą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Leszek nie znam się na ledach sorry za off top ale jest tu kilku specow od ledow??

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...