Skocz do zawartości
Weed23

Co gdyby w USA Wykreślono marihuane z listy substancji kontrolowanych?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zadać pytanie ponieważ w USA zbliżają się wybory prezydenckie Donald Trump vs Joe Biden i ostatnio na debacie wiceprezydenta poruszono temat marihuany i kandydatka demokratów powiedziała następujące słowa 

"Zapowiedź, że po tym jak Joe Biden ewentualnie wygra wybory prezydenckie USA – wykreśli marihuanę z listy „substancji kontrolowanych” i tym samym będzie ona zdekryminalizowana na szczeblu federalnym musiała mieć wpływ na notowania giełdowe spółek związanych z produkcją konopi. I rzeczywiście miała." I moje pytanie brzmi co by oznaczało usunięcie marihuany z listy substancji kontrolowanych pełną depenalizacje żadnej karalności za uprawę oraz posiadanie czy Dekryminalizacja czyli mandaty,grzywny i konfiskata ?

Osobiście bym wybrał Donalda Trumpa ale ciekawi mnie co by to zmieniło gdyby wygrał Biden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weed23 jak to co rozkwit na pełną skalę branży konopnej, budżet by zyskał, z drugiej strony znając dupokratów zaraz by wszystko opodatkowali a tak się nie buduje dobrobytu na podatkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...