Skocz do zawartości
ignitor

Green Dragon z zamrożonych odpadów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Robiłem już nalewkę Green Dragon 2x z odpadu więc wiem co i jak. Tym razem nie miałem przygotowanego alkocholu więc po wyjęciu wszystkiego z piekarnika zamroziłem całość. Czy nalewka teraz powstanie po zalaniu alkocholem czy zamrożenie zepsuło cały proces dekarboksylacji?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno czy będzie git? Bo czytałem że ogólnie zamrażanie źle wpływa na moc z tym że nigdzie nie znalazłem jaki wpływ ma zamrażanie po wcześniejszym "pieczeniu"? No a alkochol swoje kosztuje i szkoda by było żeby się zmarnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem - robiłem już 2x i mi wyszlo tylko wg. innej instrukcji niż z forum - prostszej. Cięzko mi teraz zrobić relacje skoro jestem tylko na etapie - wyjąć z zamrażarnika, wsadzić do słoika i zalać alkocholem i poczekać trochę. Nie wiem czy jeszcze raz to włożyć do piekarnika czy tylko zalać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wysuszyl, potem do piekarnika, dekarboksylacja i dopiero zalac spirytusem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ignitor  Jesli przed zamrozeniem zielsko bylo juz w piekarniku, to zalej je poprostu spirytusem. Nie musisz drugi raz robic dekarbo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/10/2020 o 13:43, CheMsKuN napisał:

@ignitor  Jesli przed zamrozeniem zielsko bylo juz w piekarniku, to zalej je poprostu spirytusem. Nie musisz drugi raz robic dekarbo.

No to spróbuję tak zrobić a później napiszę czy wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...