Skocz do zawartości
Paranormal12

zmiana miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry zapytanie o zmianie u mnie w Holandii juz pogoda nie dopisuje schowałem już moje donice do domu i pytanie takie kupiłem led stripa dość mocny jest i mam cieplo w pomieszczeniu czy takie światło moim roslinka wystarczy 

20200926_173014.jpg

Dodam ze liście zaczął mi slimak zjadac dlatego podjąłem decyzję do środka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać o uprawie indoor. Kup albo zrób boxa, dobierz odpowiednie światło, bo ten led strip na pewno się nie nada i nie zapomnij o wentylacji. Wszystkie potrzebne ci do tego informacje znajdziesz na forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, EneDue napisał:

Długo nic nie pisałaś.

To fakt, mało czasu i dużo na głowie, ale w luźniejszych chwilach śledziłam forum 

 

26 minut temu, EneDue napisał:

Jak tam palonko? Zostało coś jeszcze czy już po wszystkim?

Chciałabym żeby coś zostało, niestety wszystko co dobre szybko się kończy ? Teraz tylko odliczam do czasu następnej ścinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EneDue napisał:

Czyli coś sobie posadziłam. Brawo! Ja musiałem dla spokoju pozbyć się boxa i roślin bo żona przed okresem swirowala. Można wiedzieć jakie masz teraz odmiany?

Jedna roślinka, bo do mojego boxa więcej nie wejdzie. Jest to Auto Amnesia Haze od RQS ? Chciałabym chociaż trochę wyższego boxa, ale niestety nie mam warunków i przez to wybór odmian jest bardzo ograniczony. Cały czas rozmyślam czy na następny sezon nie poszukać jakiegoś spota ?

25 minut temu, EneDue napisał:

Ja musiałem dla spokoju pozbyć się boxa i roślin bo żona przed okresem swirowala.

To może też warto pomyśleć o spocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn oj tak! Szukam spota już teraz. Chcę go przygotować jesienią i nawozy rzucić. Myślę że około 20 krzaków tam wrzucę. Jeśli pójdzie po mojej myśli to rzucę nawozy własne jesienią a potem tylko granulat. Chcę to rozplanować na maksa od a do Zet 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...