Skocz do zawartości
roussuel2

Automat Easy Bud - Prowizorka Pytanka

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym Luzz, bo teraz wpisałem i szukałem ile dawać to właśnie ludzie dają jedną garść do trzech nawet na litr. I polecasz aby podlać całym litrem czy lać jak standardowo lałem po pół litra? Ahh i jeszcze pisali niektórzy, że warto na koniec podlania sypnąć odrobinę pod łodygę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Siema, byłem w kilku sklepach i nie mogłem znaleźć Dolomitu, więc kupiłem coś takiego. Sprzedawca mówił, że to będzie okej jako zastępstwo Dolomitu. Teraz sprawdziłem jak to wygląda i ładnie się wszystko rozpuszcza w wodzie, mogę tym lać? Dać garść? Postać w ma granulkach szarych.

20200918_150738.jpg

https://big-agro.pl/produkt/supermag-wapno-magnezowe-polcalc/

 

Tutaj jest lepiej opisane co to jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Okej podlane. Mam też zakupiony nawóz BioBizz Grow, to warto go stosować? W ogóle tę mieszankę z Dolomitem to mam raz podlać i spokój czy jakoś co tydzień?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, roussuel2 napisał:

Okej podlane. Mam też zakupiony nawóz BioBizz Grow, to warto go stosować? W ogóle tę mieszankę z Dolomitem to mam raz podlać i spokój czy jakoś co tydzień?

zależy czy roślina potrzebuje pierwiastków czasem można dać coś na wzrost szczególnie po czasie, raz na jakiś czas, na oucie to podsypywało się raz na tydzień, półtora no ale out to inne warunki trochę łatwiej ph może spadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...