Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To moj pierwszy plant w ziemi canna z nawozami biobizz trypack indoor. Nasionko od taniesianie af, GirlScoutCookies.

Temperatura w okolicach 28 dniem 23 noca.  Wilgotnosc 50 

Dokupiem torbe co2 boost. 

Box 40/40/120. Swiatlo cfl125w 

Wentylacja jeden mieszajacy drugi wyciagajacy. 

Roslinka trafila do ziemi poczatkiem lipca wiec juz z 70dni bedzie miala.

Listki w ostatnich 2 tyg wstecz zaczely wykazywac objawy niedoborow K P a lałem zgodnie z zaleceniami producenta nawozu zaczynajac od 0,5ml / litr obecnie 4ml/litr tak co drugie podlanie. 

Robilem jej trening lst i dostaje 24/h swiatlo, ale iestety przerosla lampe. Wyzej jej juz nie da rady zamontowac. 

Topki sa bardzo misterne i nie oblane zywica jak te piekne topki z ogrodow breederow. 

Doradzcie co robic, czy to sie wgle oplaca trzymac i jak dlugo(narazie ciezko mi nawet zonaczyc te grzybki czy sa mleczne). 

20200816_135507.jpg

20200816_135448.jpg

20200816_135445.jpg

20200816_135411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ona początkiem lipca wsadzona do ziemi to ma 46dni jakos a nie 70. Zostaw ją niech kwitnie, widać że niedawno zaczęła, topy spucha i pojawia się trichomy.

I po co 24h światła? Roslina potrzebuje chwile odpocząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy plancik więc ciężko mi to określić ale płeć pokazała już jakoś po 30 dniach, dwa tygodnie do tyłu zaglądałem do niej codziennie i cieżko mi zaobserwować jakikolwiek przyrost masy topkow. 

Leje jej po 4ml Biobizz Top Max i blooma co drugie podlanie. Topki wyglądają jak same listki i włoski.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Nie mogę się nie zgodzić ? Ale mam jeszcze kilka takich prostych pytanek skoro już ktoś wgle mi odpowiedział:

1. Jak rozpoznać ze topki przekwitły i co się dzieje z takim krzaczkiem jak już sb przekwitnie i zostanie w ziemi.

2.  Czy podlewanie czystą wodą o ph 6.0 jej nie zaszkodzi jak chodzi o listki bo ostatniu już wiele straciłem zwlaszcza tych przy topkach a jednak 3 dni na samej wodzie to roslinka zacznie zjadać siebie jak dobrze zrozumiałem inne wpisy 

3. Czy w tej chwili usuniecie wszystkich szczytów poza 5 głownymi z najwiekszą ilością włosków miało by sens, czy to byłby za duży stress z racji że to automat. 

Edytowane przez Majkut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majkut Ja bym się martwił tak przy 90 dniu .Niezły ten automat że go tak na wysokość wysadziło mimo LST.Zaczynam się martwić co umnie będzie  pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18  Niestety narazie wcale nie przekłada się to na plon ? No nic, będę dalej czekał, dam jej jeszcze z 2 tygodnie i zobaczę.  Podstawową wiedzę czerpałem od PapaJointTV który powtarzał że jak ktoś nie umie zrobić automatu w krócej niż 70 dni to jest dupa nie breeder ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majkut

1. Mi kiedyś przekwitły auto na oucie pamiętam, plus przesuszylam to palenie nadawało się do śmieci. Co się z takim dzieje? No zdycha, przy odrobinie szczęścia robi rewega.  Ale nie bój się, nie przekwitnie ci ? 

2. Możesz podlewac sama woda, sprawdzaj ph też, bo ph 6.0 może zbic ci niżej i będą problemy. Co jakiś czas jak zobaczysz niedobory to dawaj nawóz. Ja i tak bym dala boosta jakiegoś żeby topy napuchly.

3. To nie ma sensu jak dla mnie. 

P.s Automat w 70dni? No to 90% osob uprawiających zioło to dupa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Majkut napisał:

@glodek18  krócej niż 70 dni to jest dupa nie breeder ? 

Takie jest właśnie tanie sianie,omijaj z daleka bo kłamią na stronie w żywe oczy z plonami,kwitnięciem itp.

Cytat

A ten cały producent widmo „Tanie Nasiona Konopi” to pewnie jakiś koleś co sobie dodaje odmiany na swój sklep, wymyślając je lub też zgapiając z takich stron jak Sweet Seeds. Nie wyrośnie ci z tego na pewno ta odmiana z opisu, tylko - coś tam. Musisz wiedzieć że to najnowszy wałek polskich sklepów, własnej produkcji mają wszystko, w dniu otwarcia sklepu produkują po 200-300 odmian w tym najlepsze odmiany ze światowych banków. Oczywiście PRODUKUJĄ w cudzysłowi, bo faktycznie nic nie produkują po za opisami i zdjęciami z google. Zwróć uwagę że taki najlepszy producent jak dutch passion przez 30 lat stworzył 110 odmian, TYLKO, ale są to prawdziwe odmiany ustabilizowane. Podobnie royal queen seeds w 20 lat stworzył około 100 odmian. A Polaczek w dwa miesiące 200 odmian

 

Edytowane przez Gość
Uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Majkut napisał:

Podstawową wiedzę czerpałem od PapaJointTV który powtarzał że jak ktoś nie umie zrobić automatu w krócej niż 70 dni to jest dupa nie breeder ?

Papa Joint to ćwierć mózg. To tak Jak ktoś nie zbierze jabłek do końca kwietnia to chuj z niego nie sadownik.

  Breeder robi nasiona i swoje odmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo420 Słyszałem właśnie że deutshpassion i royal mają najlepsze seedy. Który z tych banków ma fajniejsze sativki i jak to wygląda z zamawianiem tego do nas na paczkomaty ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 godzin temu, Majkut napisał:

@elo420 Słyszałem właśnie że deutshpassion i royal mają najlepsze seedy. Który z tych banków ma fajniejsze sativki i jak to wygląda z zamawianiem tego do nas na paczkomaty ? 

Nie wiem jak z zamawianiem bezpośrednio ale przez pośredników jak najbardziej idzie nadać na paczkomat,wolałbym nikogo nie polecać(chyba że zapłacą?).Z całą pewnością unikałbym na pewno świeżych sklepów oraz wszystkiego co wywodzi się z forum #,to tak dla bezpieczeństwa.?️‍♂️?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...