Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, na jednym mniejszym topie pojawiło sie to co na zdjęciach, sorki za slabą jakość ale lepiej nie udało mi się tego ująć z lupą x60.

Pytanie, czy to aby nie pleśń? A jeżeli tak to czy ratować krzak i ścinać?

Screenshot_20200811-191257_Gallery.jpg

Screenshot_20200811-191317_Gallery.jpg

Screenshot_20200811-191330_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale potrafie odróżnić zdrowe włoski od czegoś jak na tych zdjęciach. Przybliż sobie dokładnie zdjęcie nr 1 i porównaj je do zdrowych włosków. To wygląda jakby jakiś pasożyt wszedł na topka. Zresztą wyciąłem go całego także temat do zamknięcia.

Edytowane przez RolnikZrotterdamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym krzak jest na oucie. Żadnego robactwa nie zauważyłem a ta struktura wyglądała bardzo podobnie jak początek pleśni z tego co widziałem na necie.

Miałem przytrzymać krzaki jeszcze do konca miesiąca ale nie chce ryzykować także robie im codzienne płukanie gleby i za tydzień ścinam, pierdole to. 

15 godzin temu, Farmerka napisał:

Jak dla mnie to też włoski, niektóre brązowieją co nie znaczy że są niezdrowe ? ale jak topa uwaliles to nie ma co drążyć

Co coś oblepia włoski, i zdecydowanie nimi nie jest, na żywo wyglądało to dokladniej ale zdjęcia też to pokazują. Włoski są znacznie znacznie większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...