Skocz do zawartości
Marcinek

Roślinka która znikła ;.;

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wykiełkowały mi nasionka no to na outdoor wsadziłem do ziemi normalnie podlewalem woda w granicy pH do marihuany no po kilku dniach wyrosła mała roślinka taka jak na zdjęciu tylko że następnego dnia patrzę i już jej nie ma ziemią nie została raczej przysypana nie chciałem też grzebać :(  zwierzeta chyba też nie bo wszystko wyglądało tak samo tylko roślinki nie ma dlaczego?

IMG_20200810_113517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcinek nie masz co grzebać, jej już nie ma.

Przy takiej malej możesz wziąć pół butelki 1.5l porobić np lutownicą tyle dziur ile się da i przykryć. Ślimaki zrobiły robotę na 90%, a jak nie te śliskie gnoje to mrówki. Tak jak pisał @Tester lepiej podrośnięte wysadzać. Ślimaki i tak zjedzą jak nie zabezpieczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimbrownik napisał:

@Marcinek nie masz co grzebać, jej już nie ma.

Przy takiej malej możesz wziąć pół butelki 1.5l porobić np lutownicą tyle dziur ile się da i przykryć. Ślimaki zrobiły robotę na 90%, a jak nie te śliskie gnoje to mrówki. Tak jak pisał @Tester lepiej podrośnięte wysadzać. Ślimaki i tak zjedzą jak nie zabezpieczysz

A jeżeli został korzonek to coś może z tego jeszcze być czy nie :(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...