Skocz do zawartości
MatiWeed

Panel pod 0.16

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jaki panel sprawdziłby się pod boxa 40x40? Myślałem o którymś z ledam, ale mogę zainwestować więcej w cos lepszego o ile jest sens. Aktualnie mam cfl duala 125W i nie jestem zadowolony, na 1 połowie swieci 1 barwa, a na drugiej swieci druga i widać znaczącą różnice w pomidorkach xD jest sens jeszcze teraz zmieniać jak za 1-2 tyg wchodzą w flo? Czy dopiero przy następnej uprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledam robi bardzo dobre panele i tak jest sens juz teraz zmienic zrudlo swiatla.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN To lepiej byłoby wrzucić tam 60W czy 35W? (od ledama) 35 niby styknie ale może 60 po prostu byłoby lepiej?? Czy w ogóle może zainwestować w mars hydro ts 600 (bardziej ten) albo blurple jakiś najmniejszy od hydro tez? Wydałem za dużo siana już na niepotrzebne rzeczy i chce mieć jakiś panel co mi posłuży długo i pomoze mi wycisnąć 100% z pomidorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars hydro ts 600 to za duzo na twojego boxa, bralbym ten

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w

 

Chyba ze chcesz sie w przyszlosci powiekszyc, powiedzmy do 0,36m2 (box na 4 rosliny), to bierz ten panel 60W.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, biorę ten 35. Zamierzam pod koniec roku powiększyć się do 0.49-0.64 to wezme już wtedy kupie hydro ts 1000. Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...