Skocz do zawartości
diablidar

Bardzo niskie rośliny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Wykielkowalem nasionka, jako że pogoda była paskudna rosły w domu, pogoda się nie poprawiała więc przesadziłem w jeszcze wieksze roślinki, wrzuciłem je pod folie na dwór aby zahartować przed wsadzeniem. Około 3 tygodni temu roślinki poszły na outdoor w glebe tyle że są bardzo, bardzo małe. Mają jakieś 20-25cm i wcale nie rosną. Czym może być spowodowane? Zawsze się bawiłem w sezonowki indoor I nie było problemu. Teraz pierwszy raz outdoor automaty i trochę jestem w ciemnej dupie. Pogoda nie rozpieszcza, ale chyba takie małe krzaki to przesada. Ktoś przerabiał podobny problem? Czy to wina pogody czy szoku od przesadzania? Da radę to jakoś uratować? Odmiany do critical kush, ak47 I mazar, wszystko automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@diablidar trzeba by było fotkę dać jak ona wygląda, jak światła odpowiedniego nie to jest jedną z przyczyn, automaty zakwitają bez względu na długość naświetlania, więc jak teraz coś zepsułeś to możesz mniejsze plony zebrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@diablidar daj trochę nawozu, może pójdzie ? slonca nie ma, to roślina nie rośnie. Ogólnie zawsze są problemy z outem jak wsadzisz w ziemię ze spota, a nawet nie sprawdzisz jakie ma ph. Podziwiam takie osoby za odwagę, szczególnie przy automatach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...