Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Farmerka napisał:

@Farben2 na tą siatkę spokojnie 4 krzaki by weszły czy nie? 

Rękawiczki ?? ciężko będzie to zmyć ?

Na tą siatke i te dolnice 3 kszaki to by było za dużo,  jestem pszekonany że jak bym odpowiednio rośliny wytrenował to te dwa kszaki całą siatke by zakryły, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Farmerka napisał:

Idziesz siedzieć?

Nie wybieram się ?

Skończę out tylko. Miałem robić jeszcze czerwone sezony in ale zrobię sobie to już w zaciszu własnej sypialni. Regulować pH i podlewać wodą potrafię, resztę i tak sam odczytuje więc po co. Mistrz oświetleń z Hollywood Chemskun bardzo mi pomógł, a  hydro Dominika na razie nie ogarniam ?

10 minut temu, Farmerka napisał:

no raczej swoich bym ci nie wysłała

Nie ma się czego wstydzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka jak ktoś się chce nauczyć to się nauczy, a ja nie mam takiej wiedzy w tym temacie by doradzać coś jako pewnik. Odpowiadać 20 razy na to samo jest bez sensu bo wiedzę trzeba zdobywać i się uczyć, a nie na łatwiznę z bzdurami. Są tu ludzie ze stażem i doświadczeniem do pomocy ?

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę-  Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło 450 suchego ?? tak że progres jest niestety troche pszesuszyłem, haj dobry długotrfały  dym wchodzi gładko w smaku to raczej nijakie nienpotrafie określić żadnego konkretnego smaku i, w zapachy ledwie wyczuwalne

20200623_232421.jpg

20200623_230712.jpg

W dniu 11/06/2020 o 19:14, CheMsKuN napisał:

Pomysl sobie ile mys zebral z 4 krzakow ?

Z 4 kszaków   jest możliwe zebranie 1 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...