Skocz do zawartości
Shawking

AK-47 AF czy jeszcze trzymać

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiełka do teraz mija 11 tygodni. Na flo jest już 4 tydzień. Niestety aktualnie mam tylko takie zdjęcia i wiem, że to jest trochę jak wróżenie z fusów, bo nie widać dokładnie trichomów, a jedynie włoski. 

Czy to jest ten moment kiedy trzeba ścinać czy mogę (bądź muszę?) poczekać jeszcze do końca tygodnia

96401984_676813576214235_4556014081105985536_n.jpg

96563523_613243242734136_8817473008630235136_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shawking coś mi się nie zgadza piszesz że krzak ma 11 tygodni a na flo jest od 4 tygodni, jest to automat więc ile on ci rósł 7 tygodni ? potrzymał bym go i sprawdził trichomy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester Właśnie mnie też. Pestki kupowałem z jakiejś mało znanej strony dlatego może być taka sytuacja, że pełnosezonówki mi się trafiły (bądź półauto). Po 7 tygodniach przełączyłem z 18/6 na 12/12 i dopiero zaczęły kwitnąć. To moja pierwsza jakakolwiek uprawa, a także hoduję w mega prowizorce (EDIT: lampki to są zwykłe ledy ze sklepu 2x 2,5k lmn) nie oczekując nie wiadomo jakich wyników, jedyna wiedza to jest to co przeczytam na forach i każdemu auto juz dawno zakwitały po bodajże 4 tyg. 

Edytowane przez Shawking
Dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Shawking napisał:

 

Czy to jest ten moment kiedy trzeba ścinać czy mogę (bądź muszę?) poczekać jeszcze do końca tygodnia

 

 

Mozesz sciac ale nie musisz, krzak jest juz gotowy, ale mozesz poczekac do konca tyg.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shawking  Ja bym jeszcze potrzymal z tydzien, dziewczyna odwdzieczy Ci sie moca. Haj bedzie mocniejszy i bedzie trwal dluzej. Jesli lubisz energetyki, scinaj w ten weckend.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...