Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl dzięki. Poczekam do jutra i zobaczę jak to się dalej potoczy. Może ktoś jeszcze się wypowie co to może być. W sumie mam nawóz z magnezem na kwitnienie ale nie wiem czy nie zaszkodzi bo jeszcze pewnie z tydzień do kwitnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia z ogrodniczego. Zawiera podstawowe minerały dla roślin 

Jak się przyjrzysz temu małemu listkowi to zauważysz że popękał wzdłuż tych plam a same plamy wyglądają trochę jak obeschniete

Jutro otwierają sklepy to skoczę po wiatrak mieszajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue " Zawiera podstawowe minerały dla roślin"  to tak jak All mix od Bio Bizz i  All mix od Plargon. Moim zdaniem w ziemi jest duzo nawozu, co pokazuja liscie.

W tej fotorelce zastosowana byla ziemia do palm, tez lekko nawozona. Co do czego to dziewczyna musiala flusha robic, bo ziemia palila jej planta. Generalnie polecam caly temat dla poczatkujacych, bo dziewczyne poprowadzilismy za raczke od pestki do zbiorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN dzięki. Zaraz przeczytam temat. Może faktycznie flusha zrobię. Zobaczę jak jutro to będzie wyglądać. Jeśli się problem powiększy to flush wjedzie, jeśli nie to będzie pewnie wina wiatraka bo problem zaczął się od kiedy go zacząłem używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Bimbrownik napisał:

no i miała wrócić z nowym Grow i co? Ja się pytam gdzie jest Dominika!

Ojciec odkrył skrytkę z towarem i pozamiatał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...