Skocz do zawartości
grucha666

Faza kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje panny maja już 9 tyg od wyjścia z ziemi. Ta po lewej lemon haze powinna zakwitnąć po 7 tyg nie wiem jak Think different . W opisie ziarenek na stronce piszą że lemon kwitnie w cyklach od 12 do 18 a moje szły na 20/4 czy to może być przyczyna ze jeszcze nie kwitną. Zaczęły wypuszczać włoski ale w ogóle się nie wydłużają. Wilgotność 65-70, temperatura pomiędzy 23-26. CZy mam zmienić naświetlanie na 18/6 w końcu to automaty i piszą że nawet 24/0 powinny kwitnąć. Trenowałem przez LST, raz był toping i co tydzień defoliacja z wiatraków.

DSC_0450.jpg

DSC_0451.jpg

DSC_0452.jpg

DSC_0453.jpg

DSC_0454.jpg

DSC_0455.jpg

Edytowane przez grucha666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys krzak ktory  identycznie wygladal, tylko ja sezona mialem.  Amnesia Haze, wypuscila gdzieniegdzie kilka bialych wloskow i stanela w miejscu. Nie wiem czy to jakis mutak byl ? Na 12 krzakow tylko jeden tak odjebal. Wkoncu tego hejza wyjebalem, bo wszystkie inne planty  pokosilem, a ten nieszczesny hejz dalej stal w miejscu. Ale u Ciebie  fotoperiod bym zmienil na 18/6 , moze jeszcze  je uratujesz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...