Skocz do zawartości
Patolog

Słabe korzenie 2 tydzien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Posiadam nasionka stadwag feminizowane.

Były moczone 12h w wodzie, następnie kiełkowane w chusteczkach w pudełku. Wszystkie wykielkowaly. Wsadzilem je do kostek (root it) i  wsadzone do propagatora z lampa ( deep blue CFL 200W, 6400k) wilgotnosc 80-90% po tygodniu zdjąłem pokrywę I wrzuciłem wiatrak do srodka  temperatura obecna to 28-31, wilgotność 70-85

Jak już pokazały się kiełki (nie duzo) postanowilem je wrzucic do kubkow z ziemia canna terra. I tu nie wiem czy nie odwalilem.. bo roślinki jakby stoją w miejscu nie wszystkie Ale większość. Dałem mała dawkę rizhotonic I canna start. Nie wiem czy może słabe światło mają I czy nie wrzucic je pod HPS? Roślinki jako tako rosna ale coś słabo z korzeniami.. Nie mają ani za sucho ani za mokro. Pierwszy raz kielkuje nasiona,  poprzednio miałem klony Ale chciałem spróbować zrobić coś z nasionek.  Ogolnie strasznie mi się też wyciągnęly jak widać ledwie co się utrzymują w pionie co nie które. Jakie rady? Sądzić nowe czy coś z tego będzie ?

15876719221116738235737049800338.jpg

15876719524658784869446776701875.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa to

 Omega Deep Blue CFL 200w 6400k

Wiem, wiem wyciągnęly się gdy były w propagatorze, niżej już lampy zawiesić nie mogłem niestety. Zostawić je pod tą lampa czy może przesądzić do innych doniczke 1L I pod hps 250/400w HPS? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  dobra w takim razie jutro lecą do docelowych donic I pod lampę 400w HPS.

Łodygi masz na myśli przysłał ziemia żeby nie były takie gibkie? Też o tym myślałem I miałem pytać czy jak je przysypie ziemia to nie zgnija przypadkiem? Lub coś innego im nie grozi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...