Skocz do zawartości
Tester

Uprawa stadionowa marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawa stadionowa marihuany 

uprawa-stadionowa-marihuany.jpg

Chcielibyśmy przedstawić wam ciekawą technikę która nazwana została uprawą stadionową ze względu na charakterystyczne rozmieszczenie roślin coś jak siedzenie na stadionie. Uprawa stadionowa marihuany podobna jest do wertykalnej uprawy konopi. W ten sposób możesz zmaksymalizować swoje plony w przestrzeni którą masz do swojej dyspozycji. 

uprawa-konopi-stadionowa.jpg

uprawa-stadionowa-konopi.jpg

Do tego typu techniki najlepiej wykorzystać kilka lamp HPS/MH lub CFL zawieszonych pionowo. Growerzy którzy opanowali tą technikę osiągają dużo większe plony w porównaniu do tradycyjnej uprawy roślin. Aby uprawa konopi była stadionowa musisz wykonać odpowiednie półki coś jak na zdjęciu poniżej. Jeżeli lubisz eksperymentować, to uprawa stadionowa marihuany jest ciekawą propozycją którą można wykorzystać.

uprawa-marihuany-konopi-stadionowa.JPG

stadionowa-uprawa-marihuany.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to zawsze jezyk do dupy ucieka jak cos takiego widze, bo nie mam miejsca na takie projekty.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/04/2021 o 16:35, Annigmato napisał:

@Bimbrownik niedługo coś może się zmieni zobaczymy projekt złożony 😎

 Niestety Pani z partii rządzącej 2 tygodnie temu wypowiedziała się już publicznie na ten temat i powiedziała, ze cała ich partia ma takie podejście. Czyli większości nie będzie a co za tym idzie nic się nie zmieni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow właśnie prosiłbym o jakieś źródło, dekryminalizacja jest nieunikniona prędzej czy później czy to za rok czy dwa w końcu złagodzą prawo do posiadania zioła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko znajdę podcast to podrzucę tutaj link 🙂 ja generalnie oglądam i czytam co się da o tym i mimo, ze bym bardzo chciał, to nie wierze, ze się coś zmieni w najbliższym czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow a ja jednak myślę że się zmieni, małymi krokami, na ten moment dużym sukcesem będzie możliwość uprawiania zioła w celach medycznych by nie sprowadzali tego gówna z zagranicy a potem będzie z górki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pozwolą na to, to rzeczywiście dla polskich przedsiębiorców już będzie trochę łatwiej i mam nadzieje, że będzie dużo tańsze niż jest obecnie w aptekach. Boje się tylko, że oprócz miejsca produkcji cena się nie zmieni bo będą takie podatki i producenci będą chcieli się nachapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow Tak sie sklada, ze rozwniez duzo tego sledze, ale to o czym mowisz (Wypowiedz Pani posel) to zupelna nowosc.
Chocby z faktu, ze projekt dopiero co zostal zlozony, wiec to czyste gdybanie, nawet wsrod politykow czy to przejdzie czy nie, napewno nie wolno tego skreslac po wypowiedzi JEDNEJ osoby.

Zmiany nadchodzą, predzej czy pozniej bedzie dekryminalizacja.

Co do techniki uprawy, probowal juz ktos? mam troche miejsca na strychu, wiec bylby to ciekawy eksperyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, KryspieK napisał:

Chocby z faktu, ze projekt dopiero co zostal zlozony

I zdążył już wrócić do poprawki. Skoro urzędnicy już na tym etapie sprawiają problemy to można się domyśleć co będzie dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Annigmato napisał:

Mozolnie ale wprodza to wkoncu 

Nie mowie, ze nie. Odnoszę się do stanu, który jest teraz. Bo za x czasu to i będą leczyli choroby na tle psychicznym psychodelikami. Tylko pytanie brzmi ile lat jeszcze musimy się ukrywać przez zamknięte głowy nic niewartych polityków :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn  stworzenie takiego departamentu to i tak milowy krok jak sam składnie takich deklaracji po mimo sprzeciwu reszty choć nasi krzyżowcy są tak nieprzewidywalni ze jestem skłonny w to uwierzyć ze nie długo może to się stać szukają pieniędzy z podatków gdzie tylko się da Np ostatni Żnina prawa drogowego w kwesti przechodzenia i pierwszeństwa na pasach na drugi dzien to było jedno przejście i 2 patrole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK Nie twierdze, ze na 100% tak będzie ale chodzi mi o podejście osób które nie są zapoznane do końca z tym co maja przegłosować a już są na nie. Również uważam, ze kiedyś to się zmieni ale mam wątpliwości czy to nastąpi w najbliższym czasie. Co do uprawy tego typu niestety za dużo informacji tu nie znalazłem ale czytałem w zagranicznych miejscach ze pare osób sobie bardzo chwaliło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...