Skocz do zawartości
EneDue

Oddam nasiona w dobre ręce

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od chu... Yyy... Bardzo dużo nasion konopi wloknistych. Kiełkują elegancko. Wiadomo że jest to konopia niekopna ale może ktoś chce sobie wziąć na działkę, parapet. Oddam za friko bo ja obsadzilem około 30 i reszta mi leży. Kiełkują latwo (u mnie bezpośrednio w ziemi a około 98% wyszło). Najlepiej odbiór osobisty bo nie mam pojemniczków do wysylki. 

15858933104661720698615060540292.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa. ? mordy ale mi temat do głowy daliście w chuj wysieje tej trawy na starym spocie gdzie zniknęły mi krzaczki w tamtym roku pójdę raz na jakiś czas podlać wyjebane będę mieć w tą trawę ale w złodzieja już nie haha kamerkę zamontuje coś wykminie ? kurwa dzień sądu nadchodzi ? 

Ta trawa normalnie zakwita w swoim czasie? 

Edytowane przez Legalize@LLBanditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym w centrum do kwietników powkładał, podlewają je latem beczkowozami więc mokro by miały. Czaicie jakie by były oczy, jakby z klombów miejskich MJ wyłaziła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie mi wyjebali to miałem od domu z 300m a ten rok to spot jest 35km od domu ?kurwa patrzę na pogodę długoterminowa i w dzień niby ma być 20 stóp i ale w nocy lipa bo 6 i to grubo nawet pod koniec maja ale butelka na roslinke i nie powinno się nic stać?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posadziłem koło działki na nieużywanej działce i same sobie rosną męskie wyjebalem. Czasem wodę poleje a ostatnio nawóz sypnalem bo mam na działce do swoich ziół i warzyw. I rosną jako tako. W lecie hamak wieszam na drzewach tuż obok więc będę miał otoczenie i klimat na jointa na działce ?

IMG_20200428_110026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wypierdole na wydeptanej ścieżce szczęścia ziulka złodziej jebany się zdziwi jakąś pułapkę na szczury może być za mała ale osobiście wolałbym ręce polamac choć to wioska i jestem z tych złych ludzi muszę coś wymyślęc ?

@EneDue siewki ci idą ładnie sąsiedzi cię podjebia i psiury mogą mieć oko na dalsze losy twoje ci powiem oby nie ale z tymi kurwami to się na meczylem i dałem se jednak spokój nie ma sensu wolę na spokojnie bez przypału sianko kulac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...