Skocz do zawartości
Tester

Przechowywanie topów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno już nikt nic nie pisał w tym temacie a ja bym chciał temat odświeżyć. Mam pytanko może głupie ale bardzo mnie nurtuje.. czy ktoś moze próbował mrozić wysuszony temacik? 

Zdrówka wszystkim 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mogę trzymać topy w wiadrze bo do słoików to dużo tego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wiadra z pokrywami tj np farby albo na karmę dla psów gdyby były nieszczelne to farba by wysychała a karma łapala wilgoć 

Widziałem fajne właśnie w zoologicznym bezzapachowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo szkła nawet dzban na lemoniadę szklany idzie ale może i tak być ciężko a za ok 3 do 4 miesięcy kolejny strzał bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo No trochę się robi ( rekreacyjnie )  😄 tylko pytanie czy jest sens się bawić ? Ja jednak  wolałbym  kupic zestaw z butlą i dozować automatycznie  ( przy zapalonej lampie  bo w nocy nie ma sensu ) 

Chodz pomysł dobry Panie Kapitanie 🤙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dajesz sobie trójnik z zaworkiem i na noc zakręcasz i otwiera ci otwarta rurkę ja to tak widzę przy namiocie ciepło dla zacierki dobrze no i z takiej bimbrowni to już co podbije dobrze i masz za free 

Ja patrzyłem na butle ale do akwarium tylko kontroler żeby automatycznie chodziło drogi trochę 

zostaję przy tym co mam przez jakiś czas

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...