Skocz do zawartości
Ciniminis13

Kolejny topping

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, zrobilem topping, i jest ok ale mi mało i chcem jeszcze dwa razy ciachnac, tylko niewiem ktore ciąć , czy dwa nowe szczyt czy dwa inne czy jeden głównym i jeden gdzieś nizej co bedzie lepsze.? Jak bym dwa główne zostawil w spokoju, i  tnąc dwa inne czy byl by  taki sam efekt energetyczny dla pozostałych szczytów jak  bym ciął dwa główne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciniminis13 ciąć możesz jeśli roślina jeszcze jest w fazie wzrostu. Utnij i zobaczysz przeważnie szczyty się ucina winnych miejscach też oczywiście można  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j@Andi jeszcze jest na weg, czyli dwa glowne zostawic i ciac inne. a lst  po toppingu  to mam dwa główne szczyty glebowac w jedna stronę  czy w która chcem. jeden w prawo drugi w lewo czy obydwa w ta sama stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Andi @Andi zrobilem topping zamiast jednego  mam dwa szczyty glowne tak, i pytanie jest takie jak je glebowac.jak z jednym szczytem? 

@Ciniminis13 IMG_20200302_232308.thumb.jpg.3193955ae3bcd487800ee0c10cbb1a01.jpg

mam dwa nowe szyciki  tak  i   rozumiem ze oba mam glebowac w jedna stronę 

IMG_20200302_233057.thumb.jpg.41f1bb544453a9f380d887f2787419f8.jpg

 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...