Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zebranych zamowilem dzisiaj fast easy skunk'a jestem poczatkujacym w takim temacie i zeby nie zniszczyc malej to mam do was pare pytan odnosnie kielkowania itd itd, zaczynajmy.

kiedy moge ja zaczac kielkowac?

ile moge ja przetrzymywac w domu i ile potrzebuje swiatla na sam poczatek zeby nie upadla a zeby sie wzmocnila ?

czy podlewanie normalna woda bez sprawdzania odczynniku ph bedzie okej?

ile moge ja trzymac w domu i ile potrzebuje swiatla na sam poczatek?

ile potrzebuje swiatla mniej wiecej gdy juz dojdzie do momentu zeby ja wystawic na dwor

ile razy mniej wiecej mam podlewac roslinke na poczatku i w trakcie dojrzewania?

Z mojej strony to wszystko za kazda odpowiedz z gory dziekuje :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olszak kiełkować możesz kiedy chcesz, jeśli chodzi o outdoor to zaraz przed majem można kiełkować a na spota w połowie maja wysadzić wtedy przymrozków już nie będzie 

możesz ile chcesz ją trzymać ile masz miejsca na nią, świecić najlepiej 18h światła 6 h ciemni

może być normalna woda raczej nic nie powinno się stać roślinie 

podlewać tak aby nie przesuszać i nie przelewać najlepiej utrzymywać wilgotną glebę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, indoor możesz już sadzić ?

18/6 dzień i noc swiatla

Outdoor połowa maja jak wyżej napisane 

Co do podlewania musisz sam sobie to wyczuc najlepiej zobacz ile waży doniczka przed 1 podlaniem i po podlaniu zobacz ciężar tak byś zapamiętał, druga opcja wsadz palca w ziemię i sprawdź czy jest wilgotno

Ostatnia opcja higrometr ??

Woda powinna mieć od 5.8 do 6.3 pH. Podlewana w ziemi ofc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma iść na out to chyba trochę za wcześnie żeby w domu kiełkować. 2.5 miesiąca w domu to trochę urośnie i będzie kłopot wynieść na zewnątrz chyba że na balkon. W sklepie rośliny sprzedają takie po 2-3 tyg i ok 20cm. Myślę że to optymalne żeby na spot wynieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...