Skocz do zawartości
moonka

Nowy box z szafy na ubrania

Rekomendowane odpowiedzi

Siema🙃 jak juz wczesniej pisalem planuje wstawic nowego mniejszego boxa zrobionego z szafy na ubrania. Znalazlem dwie pasujace mi szafy i teraz mam rozkmine. Kupic mniejsza czy przerabiac wieksza usuwajac z niej srodkowa scianke dzielaco szafe na pol. Myslicie, ze gdy usune ta plyte to szafa sie nie zapadnie?😅 ewentualnie moge uzyc ta plyte aby wzmocnic gore szafy. Bardziej przemawia do mnie ta wieksza z wiadomych wzgledow🤣 oczywiscie obie maja w zestawie drzwi🙃

Screenshot_20241009_165139_Gallery.jpg

Screenshot_20241009_165150_Gallery.jpg

 

 

Screenshot_20241009_165543_Chrome.jpg

Screenshot_20241009_165524_Chrome.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj kątowniki w rogi i będzie stabilnie, wydaje mi się że jak usuniesz środek to straci swoją stabilność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pomyślałem, że straci stabilność... ale ta wieksza to jest chyba ta sama szafka tylko bez tej półki.

@moonka jak Cię widzę to przypomniało mi się coś... 

Masz jakiś swój drukowany patent na uchwyty dla takich termometrów? Zasada działania jak tych co widać u mnie 🙂

Ale np z takim wklikiem na rurkę jak np wentylatory mieszające... w secret jardin mam takie mocowanie...

PXL_20240922_171905920.thumb.jpg.f7bd544a84eb10afcc130030c71dc288.jpg

PXL_20240922_171855152.thumb.jpg.e8211a4eda65fe2abb19ad18d3169ad5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ale ta duża to napewno się rozjeżdżać będzie. Jakieś zastrzały od razu przykrecaj 🙂

Swoją drogą takie półki fajna sprawa... na nawozy, na słoik z materiałem na blanty, jakieś duperele do boxa.

Ja zaadaptowałem szafkę kuchenna bo akurat stała dosłownie pod ręką... Wysuwana taka półeczka, chyba ciche domykanie.... żona po pół roku dopiero zauważyła i coś tam ziapała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB robilem takie mocowania pod dupere do boxa. Robie je ciasno nasowane na rurke od stelaza i dla pewnosci opaska. Wiasza tak u mnie wentylatory i wisial tak samo termometr

@WBB w sumie z ta duza masz troche racji. Zostawic te polki na duperele do boxa a w szafe wsadzic 3 rosliny i bedzie git🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z wentylatorem już dawno miałem problem ale nie chciałem zawracać dupy. Teraz w tym grow będę potrzebował dwóch więc znowu z tym się będę pierdolił. Do niego była jakaś podstawa bo z przeznaczenia jest stojący na biuro. Ale nawet tej podstawy nie ma. Wentylator za 15pln. 

Zrobiłem mocowania na szybko z drutu i tych biurowych żabek... ale wkurwiajace to strasznie, nie praktyczne i niestabilne.

 

17284925497384690132164380605721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka a czym taką szafę uszczelnisz? Może też sobie zrobie z jednej ze starych szaf córki box do suszenia... 🤔 I tak jej musze kupić nową pod zabudowę. 🤷‍♀️ Tylko czym uszczelnić i czym dziurę zrobić na wyciąg? 👀 Ładnie musi być...

P.s. wg mnie ani ta pierwsza, ani ta druga, szukaj dalej. 👍🏻

@WBB ja mam po moim profanie z 1 grow 2 fajne klipsy z uchwytem na zacisk, wysłać Ci? 😅 Poważnie pytam, za pare dni będę w pl, jak masz lewy adres na który mogę wysłać to nie ma problemu. 🤷‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ale czy to będzie mi tu pasowało pod mój wentyl... bo z racji mojego lenistwa taki drobiazg bardzo by mnie ucieszył 🙂

Z policji jesteś, że chcesz lewe namiary? Żeby nie korciło ich użyć? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green szukalem glebszej szafy takiej powiedzmy 65cm glebokosci i okolo 1metra szerokosci ale ciezko znalezc z normalnych pieniadzach. Co do uszczelnienia do wszystkie plyty beda laczone klejem montazowym cos jak silikon a na drzwi mam inny pomysl. Jako, ze sa one jak by w srodku szafy po ich zamknieciu to chce dac w srodku listewki, na ktorych drzwi beda sie opieraly po zamknieciu. Listewki na dole i po bokach a na nich dodatkowo cienka uszczelka tak aby po zamknieciu idealnie przylegalo. Otwory pod wywiewy i cala reszte wytne wyrzynarka jeszcze zanim poskladam szafe do kupy. W otwory jakies drukiwane mocowania na rury a na przewody mniejszy otwor i cosmsienwymysli aby bylo szczelnie🙂 Generalnie mam w pracy od groma plyt ze sklejki. Grube fajne i idelanie proste bo leza w suchym miejscu. Moge je wziac ale ich wyniar to 2x2.5 metra i nie mam jak ich przewiezdz do domu a tak bym sobie zrobil szafe na wymiar😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli kobieta odpisala, ze cos powalila z wymiarami i sprawdzi jak bedzie w domu. Wiec zapewne okaze sie, jakas 90x50x180 sadzac po stosunku dlugosci bokow😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...